Miło nam Was gościć w Sizon!

Chcielibyśmy Was serdecznie powitać w sklepie internetowym Sizon. Od wielu miesięcy ciężko pracowaliśmy, by zaprezentować się z jak najlepszej strony. Startując
z naszym sklepem internetowym, myśleliśmy przede wszystkim o Was, Waszych potrzebach
i wymaganiach. Dlatego przygotowaliśmy wiele wspaniałych, nietuzinkowych okazji
i propozycji! Na start proponujemy Wam nie tylko odzież w atrakcyjnych cenach, ale także wiele promocji.

Jesteście częścią naszej Rodziny!

Staramy się, by ubrania, które będziecie u nas przeglądać, były nie tylko uciechą dla oczu, ale również wygodne i w odpowiednim rozmiarze. W tym celu wysłuchamy wszystkich Waszych propozycji, ponieważ chcemy, by nasi Klienci byli najważniejszą częścią rodziny Sizon. Jeśli chcecie się podzielić swoimi doświadczeniami, potrzebami i uwagami, zapraszamy do kontaktu mailowego: sklep@sizon.com.pl !

Przede wszystkim polska odzież!

Wiele miesięcy poświęciliśmy na znalezienie odpowiedniego asortymentu, który będzie zarówno atrakcyjny cenowo, jak i najlepszy pod względem jakościowym. Dostrzegliśmy wtedy potencjał polskich producentów i projektantów, którzy dbając o każdy szczegół, pragną, by polska branża modowa zyskała należne jej miejsce w świecie. Chcemy wspierać polską przedsiębiorczość, dlatego większość naszej odzieży pochodzi od polskich producentów i projektantów.

Bądź na bieżąco z SIZON!

Z każdym dniem powiększamy nasz asortyment i pozyskujemy kolejnych producentów odzieży do współpracy. By pozostać na bieżąco z naszą ofertą, zapisz się do Newslettera!

Życzymy udanych zakupów!
Zespół Sizon