Sukienki wieczorowe sezonu 2019/2020

Tegoroczne sukienki wieczorowe -to "błysk" trend przyjmujący zróżnicowane formy. Królują długie błyszczące sukienki np. z metalicznymi nitkami, lśniącymi blaszkami lub innymi błyszczącymi elementami. Poniżej nasza propozycja z Domu Mody Skórska sukienka na halce z błyszczącymi elementami i tiulem.

Poniżej propozycja SIZON: https://sizon.com.pl/sukienki/66-170-suknia-balerina-na-halce.html#/44-rozmiar-40

Dominuje również asymetria np. mini odsłaniające jedno ramię. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do cekinów i kreacji w odcieniach srebra czy złota, można skusić się na inne propozycje, które proponuje www.sizon.com.pl . Mogą to być  delikatnie połyskliwe aplikacje, na przykład w kształcie barokowych wzorów, gwiazdek bądź kwiatów na transparentnych fakturach lub bardzo modnym w tym roku aksamitnym materiale.

Poniżej propozycja SIZON: https://sizon.com.pl/sukienki/63-159-suknia-venezjana.html#/44-rozmiar-40

Ponad to w modzie pozostają koronki łączone z prześwitami, oryginalne wycięcia np. na biodrach czy plecach co czyni kreację bardzo kobiecą. Najbardziej pożądane kolory to oczywiście srebro i złoto, ale także butelkowa zieleń, granat, soczysta i burgundowa czerwień oraz zgaszony róż. 

Poniżej propozycja SIZON:https://sizon.com.pl/sukienki/136-487-dluga-suknia-zielen-butelkowa-z-haftowanym-dekoltem-.html#/1-rozmiar-s

W łaskach pozostaje nadal klasyka czyli niezastąpiona mała czarna. To zawsze bezpieczny wybór, który uzupełniony nowymi fantazyjnymi rozwiązaniami takimi jak delikatne aplikacje, zmysłowe wiązania lub prześwity i wycięcia. Taka stylizacja nadal jest wieczorowym HITEM.

Poniżej propozycja SIZON:https://sizon.com.pl/sukienki/84-253-sukienka-sandra-kolor-czarny.html#/48-rozmiar-38

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Zespół SIZON