Startujemy!

Okres przygotowania otwarcia sklepu stanowił dla nas wielkie wyzwanie. Wiele osób pomagało 

i wspierało nasze działania, dzięki czemu możliwa była szybka realizacja naszych planów. Bez tych inspirujących, pełnych energii, wrażliwych i pomocnych osób Sizon nie mógłby wystartować.

Wsparcie

Dziękujemy wszystkim naszym pomocnikom, a w szczególności silnym i przedsiębiorczym kobietom, z którymi możliwe było zrealizowanie pierwszej sesji fotograficznej do naszego sklepu.

Fryzury

Wspaniałe fryzury naszych modelek są dziełem Katarzyny Zaborowskiej – właścicielki Atelier fryzur Zaborowska Katarzyna, znajdującego się na Prawobrzeżu Szczecina. 

Make-up

Piękno naszych dzielnych modelek zostało podkreślone przez nietuzinkowe makijaże Małgorzaty Sołtysiak, właścicielki MakeUP Artist.

Fotografie

Wynik naszej ciężkiej pracy został uchwycony dzięki zjawiskowym zdjęciom fotografki Kamili Bott.

Modeling

Dziękujemy również modelkom: Ani, Julicie, Karolinie oraz Mai, które dzielnie pozując w trakcie wielogodzinnej sesji z wdziękiem prezentowały nasze ubrania oraz efekt prac Kasi i Małgosi.

Specjalne podziękowania

Chcielibyśmy również bardzo podziękować Magdzie, która swoim wsparciem niejednokrotnie ratowała nas z opresji, również przy tej sesji. 

Praca z takimi profesjonalistkami stanowi niezwykle cenne doświadczenie. Wszystkie Panie zasługują na polecenie z naszej strony i zachęcamy szczerze do korzystania z ich usług. Głęboko wierzymy, że o tych Paniach usłyszymy nieraz jako najbardziej utalentowanych artystkach w Szczecinie!

Efekty 

Wynik naszych wielogodzinnych zmagań możecie obserwować na naszych zdjęciach, które towarzyszą prezentowanemu przez nas asortymentowi. Zapraszamy również do obserwowania naszych kont na Facebooku i Instagramie, byście mogli zobaczyć więcej informacji o nas i naszych inicjatywach.

Wszystkim Paniom jeszcze raz dziękujemy za udział w naszym projekcie, za wsparcie i zaangażowanie.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół Sizon