KOSZT I TERMIN DOSTAWY

SKLEPU INTERNETOWEGO SIZON

1. Data dostawy jest to termin realizacji zamówienia (przygotowanie przesyłki) + czas fizycznego transportu paczki (czas przewozu).

2. Szacunkowy czas doręczenia przesyłek w kraju od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy to max. 4 dni -przygotowanie przesyłki + czas faktycznego doręczenia max. 2 dni.

3. Klient może dokonać odbioru osobistego Towaru pod adresem: Sizon - BKL Lompert Krzysztof; ul. Szybowcowa 65/9, 70-843 Szczecin

4. Koszt doręczenia przesyłki w kraju zależy od wybranej opcji - od 9,50 zł (paczkomat) do 20 zł (za pobraniem). Sklep może stosować akcje promocyjnej wysyłki, o czym informuje na bieżąco klientów zamieszczając informację.

5. Wysyłki zagraniczne są realizowane indywidualnie koszt i termin ich dostarczenia zależy od wagi i wymiarów paczki po uprzednich uzgodnieniach i kontakcie z obsługą sklepu. Prosimy o kontakt: sklep@sizon.com.pl

Oferujemy gwarancję jakości i pewność dostawy na czas. Zależy nam na Twojej satysfakcji.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). 

POLITYKA PRYWATNOŚCI